Close

Kas „7bet-Lietkabelyje“ rengiasi stilingiausiai?

Šaltinis: 7bet

Šiame tekste pakalbėsime apie Panevėžio „7bet-Lietkabelį“, tačiau pagrindinė tema bus ne pats krepšinio žaidimas, o krepšininkų stilius. Nusprendėme aptarti kokie krepšininkai šioje ekipoje yra patys stilingiausi. Šįkart išskirsime tris žaidėjus.

Deividas Sirvydis

Vilnietis prieš tai dvejus metus praleido Jungtinėse Valstijose, o tai galėjo turėti įtakos ir jo aprangai. Išties D. Sirvydis elgiasi itin jaunatviškai, šiuolaikiškai ir stilingai. Būtent todėl jo apranga susilaukia daugybės vietos sirgalių pagyrų.

D. Sirvydis yra žaidėjas, kuris savo aprangoje nebijo drąsių sprendimų. Jeigu užsuksite į jo „Instagram“ profilį pamatysite, jog šis žmogus išsiskiria ne tik akcentais, bet ir, pavyzdžiui, ekscentriškais marškinėliais ar gėlėmis nusėtomis kelnėmis.

Pažiūrėjus į D. Sirvydžio stilių akivaizdu, jog jis nepaiso jokių autoritetų ir stengiasi būti autentiškas. O juk būtent to dažnu atveju ir tikimės iš šiuolaikiškų ir stilingų žmonių.

Gediminas Orelikas


Dar vienas žaidėjas, kurio stilių galima išskirti yra Gediminas Orelikas. Tai yra žaidėjas, kurio stilius yra savotiškas hibridinis modelis, kuris gali patikti tiek jaunam, tiek šiek tiek vyresniam žmogui. G. Orelikas neturi vieno apibrėžto stiliaus, tačiau tuo pačiu mėgsta klasikinius dalykus. Jį dažnai galima išvysti vilkint polo stiliaus marškinėlius, taip pat jis mėgsta nešioti odines striukes.

Peržvelgus G. Oreliko nuotraukas, dažnai galima jį pamatyti su baltais sportbačiais. Panašu, jog tai irgi gana dažna jo asmeninio stiliaus detalė. Vasaros sezonu G. Orelikas dažniausiai vaikšto su stilingais, tačiau gana laisvais šortais.

Vytenis Lipkevičius

Komandos kapitonas jau yra tikras veteranas. Tuo pačiu jis yra pavyzdys, kaip turėtų rengtis brandesnio amžiaus vyrai. V. Lipkevičius mėgsta įvairius klasikos elementus. Jį dažnai galima pamatyti apsirengusį netgi lengvai puošniai. Nesakome, kad jis visur vaikšto apsivilkęs kostiumu ar smokingu, tačiau panašu, kad tai nėra žmogus, kuris į parduotuvę eina apsivilkęs kasdienius treningus.

V. Lipkevičiaus repertuare galima pamatyti garsių prekės ženklų drabužių, o tai rodo, jog sportininkas tikrai skiria dėmesį tam, kuo rengiasi. Žaidėjas taip pat akivaizdžiai mėgsta akinius nuo saulės, kadangi vasarą dažniausiai būna su jais.