Close

Nuo vėžio miršta ir žvaigždės

Nepaisant to, jog su lyg kiekvienais metais atsiranda vis daugiau vėžio gydymo būdų, ši liga vis tiek išlieka labai klastinga ir pavojinga. Dabar jau egzistuoja draudimas nuo vėžiinių susirgimų „Oncodrop“, taip pat yra žinomi ir pagrindiniai vėžio simptomai, tačiau nepaisant visko nuo šios ligos apsaugotas nėra nei vienas žmogus.

Onkologinės ligos reguliariai pasiglemžia ne tik paprastų žmonių, tačiau ir įžymybių gyvybes. Šiame tekste aprašysime keletą žymių žmonių, kurie mirė būtent nuo vėžio. Tai turėtų būti pavyzdys, jog sveikatą tikrintis reikėtų reguliariai nepaisant savo statuso, pasiekimų ar ekonominės padėties.

Vėžys pasiglemžė grupės „The Beatles“ narį

Jau du dešimtmečius yra gyvi tik du iš keturių legendinės britų grupės „The Beatles“ narių. Visi puikiai žinome, jog Johnas Lenonas buvo nušautas, tuo tarpu dar vienas grupės narys George‘as Harrisonas mirė būtent nuo vėžio.

G. Harrisonui buvo diagnozuotas plaučių vėžys, o dėl vėlyvos ligos stadijos gydymas buvo praktiškai nebeįmanomas. „The Beatles“ nario gyvybė užgeso 2001-ais metais, tuo metu jam buvo 58 metai.

Itin skaudi netektis – Bobas Marley

Regio muzikos legenda Bobas Marley iki šiol turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Šio atlikėjo muzikos klauso ir jaunosios kartos, kadangi jo palikimas muzikos istorijoje yra tiesiog nemirtingas.

Deja, pats atlikėjo gyvenimas toli gražu nebuvo amžinas. B. Marley mirė būdamas vos 31 metų, todėl ši netektis buvo dar skaudesnė. Jam buvo diagnozuota melanoma – odos vėžys. Visa tai vyko dar 1981-aisiais, todėl muzikanto gyvybės išgelbėti nepavyko.

D. Summer mirtis sudaužė gerbėjų širdis

Donna Summer, itin garsi Jungtinių Valstijų muzikos atlikėja, mirė sulaukusi visai solidaus, 72 metų amžiaus. Tačiau ši žinia gerbėjams buvo tikrai netikėta ir tiesiogine to žodžio prasme sudaužė jiems širdis.

Atlikėjai netikėtai buvo aptiktas plaučių vėžys ir gydymas jau buvo sunkiai įmanomas.

Aktorius, kurį dar visai neseniai matėme TV ekrane

Tikriausiai visi atsimenate filmą „PI gyvenimas“? Daugybė žmonių jį žiūrėjo kino teatre, tačiau retas žino, jog pagrindinį vaidmenį atlikusio Irrfano Khano, vaidinusio svarbią rolę ir filme „Lūšnynų milijonierius“, jau nėra gyvųjų tarpe.

Aktorius mirė prieš beveik dvejus metus, būdamas 53 metų. Jo gyvybę pasiglemžė neuroendokrininis vėžys.