Close

Sensacingas momentas Oskarų ceremonijoje – dvi medalio pusės

Šią savaitę kino pasaulyje praūžė pagrindiniai metų apdovanojimai – Oskarai. Tiesa, dėmesys šiemet nukrypo ne į pačius apdovanojimus, o į skandalingą sceną, kurios metų garsusis aktorius Willas Smithas trenkė renginį vedusiam komikui Chrisui Rockui.

Tarka.lt nusprendė šią situaciją apžvelgti šiek tiek plačiau.

Ar scena galėjo būti surežisuota?

Iškart po to, kai baigėsi Oskarų ceremonija imta spėlioti, jog šis epizodas galėjo būti kruošpčiai suplanuotas ir surežisuotas. Kino pasaulis jau kurį laiką suko galvas kaip sugrąžinti Oskarų ceremonijos populiarumą, kadangi jos žiūrimumas kasmet tendencingai ritasi žemyn.

Smūgio epizodą internete žiūrėjo milijonai, todėl, jeigu tai būtų buvę režisūra, būtų galima sakyti, jog organizatoriai pasiekė savo. Kita vertus, jei epizodas tikrai buvo kruopščiai suplanuotas, tuomet tai tiesiog genialu, kadangi šiuo metu W. Smitho elgesį kritikuoja tiek jo kolegos aktoriai, tiek pati kino gildija. Turbūt šis klausimas amžiams liks paslaptinas tarytum https://casinolt.com/ prognozės.

Ar reikėtų nubausti aktorių?

Daugybė žmonių po šio smūgio kalbėjo apie tai, jog bet kuriuo atveju smurtas tiesioginiame eteryje yra absoliučiai netoleruotinas. W. Smithas turi labai daug gerbėjų, šį aktorių labai mėgsta ir vaikai, todėl kalbama, jog tai gali padaryti labai neigiamą įtaką.

Štai aktorius Jimmas Carry apie smūgio epizodą pasisakė itin griežtai. Pasak jo, Ch. Rockas turėtų kreiptis į policiją ir už šį epizodą pareikšti W. Smithui milijoninį ieškinį.

Kita vertus, Ch. Rockas ir taip negali skųstis. Po Oskarų jis jau surengė keletą savo, kaip komiko, vakarų, kurie susilaukė tiesiog neregėto populiarumo. Būtų tikrai naivu manyti, jog tai nesusiję su Oskarų apdovanojimų metu nutikusiu epizodu.

W. Smithas taip pat nukentėjo

Galbūt perskaitę šią antrraštę pagalvojote, jog W. Smithas taip pat patyrė smurtą. Tai nėra visiškai tikslu, tačiau šiek tiek tikrai nukentėjo ir pats aktorius. Vos po kelių minučių po to, kai atliko garsųjį smūgį, jis turėjo lipti atsiimti geriausio metų aktoriaus apdovanojimo.

Tai be abejonės yra vienas svarbiausių momentų W. Smitho, kaip aktoriaus karjeroje, tačiau visi šiuos Oskarus atsimins būtent dėl smūgio, o ne dėl asmeninio W. Smitho laimėjimo. Taigi, labai realu, kad pats didžiausias W. Smitho nuopelnas iš dalies taip ir liks užmarštyje.

Meilė žmonai – žavu

Nors smurto išpuolis daugiausiai susilaukė kritikos, visgi čia yra ir kita medalio pusė. W. Smitho įtūžį išprovokavo ne juokai iš jo asmens, o juokai adresuoti jo žmonos adresu. Iš pradžių W. Smithui pačiam buvo juokinga, tačiau pamatęs savo žmonos reakciją persimainė ir pats aktorius.

Jo elgesį pateisinę žmonės teigė, jog žavu, kad vyras beatodairiškai gina savo mylimąją. Taip pat buvo pastebėta, jog W. Smithas veikiausiai galėtų turėti kokią tik nori moterį, tačiau visą dėmesį skiria tik savo žmonai.

„Taip, smurtas yra blogai. Mes žiūrėjome Oskarus su savo sūnumi. Pasakiau jam, kad tikrai negalima muštis, tačiau kartu jam tai buvo meilės pavyzdys ir parodymas, jog reikia ginti ir gerbti savo moterį“, - internete rašė viena amerikietė.

Kaip buvo išties mes turbūt jau niekada nesužinosime. Faktas vienas – kino pasaulyje ši smūgio scena vienareikšmiškai buvo savaitės įvykis.