Close

Kiek iš vystomų verslų uždirba Lietuvos žvaigždės?

Turbūt jau niekam nėra paslaptis, jog nuomonės formuotojai gali uždirbti labai dideles pinigų sumas. Po to, kai įsigalėjo socialiniai tinklai, vien iš reklamos jie uždirba tūkstančius, o kai kurie net ir dešimtis tūkstančių eurų. Kai kurios įžymybės sugalvojo ir papildomų būdų užsidirbti. Žinomi žmonės sukūrė savo internetines parduotuves, kurias reklamuoja patys, o tai leidžia dar gerokai pastorinti savo kišenes.

Šiame straipsnyje aptarsime keletą konkrečių pavyzdžių, kai žinomi Lietuvos žmonės sukuria puikų ir sėkmingai veikiantį verslą.

Viktorija Siegel. Ši moteris kadaise išgarsėjo kai tapo verslininko Danieliaus Bunkaus gyvenimo drauge. Vėliau pora išsiskyrė, tačiau V. Siegel jau turėjo gausią sekėjų bazę socialiniuose tinkluose. V. Siegel buvo ištekėjusi už Lauryno Suodaičio, tačiau iširo ir šie santykiai, tačiau tai tik dar labiau išaugino moters populiarumą.

Savo žinomumą ji sugebėjo sėkmingai išnaudoti ir klestinčiame versle. Moteris valdo internetinę parduotuvę ShopBySiegel.com, o pastaroji vien praėjusiais metais sugeneravo beveik 800 tūkstančius eurų grynojo pelno. Tiesa, pelnas dabar yra šiek tiek sumažėjęs, lyginant su tuo, koks buvo dar prieš vienerius metus, tačiau jis vis tiek yra įspūdingas.

Natalija Bunkė. Šią moterį greičiausiai puikiai žino visa Lietuva. N. Bunkė yra ryški žvaigždė jau kone du dešimtmečius. Merginų grupės YVA įkūrėja išgarsėjo dėl savo dainininkės karjeros, žmones nuolat dominusio asmeninio gyvenimo ir puikiai pritapo socialinių tinklų platybėse.

Ji taip pat turi savo internetinę parduotuvę HomeByNB, kurią valdo kartu su sutuoktiniu Edgaru Eidėjumi. Praėjusiais metais šis verslas sugeneravo apie 80 tūkstančių eurų grynojo pelno. Tiesa, skaičius lyginant su praėjusiais metais krito kiek daugiau nei du kartus.

Simona Lipnė. Ši moteris socialiniuose tinkluose išgarsėjo po to, kai pagimdė trynukus. Vėliau savo žinomumą ji sugebėjo paversti sėkmingu verslu ir atidarė internetinę parduotuvę Simitri.lt. Priešingai, nei anksčiau minėtos nuomonės formuotojos, S. Lipnė su vyru aktyviai plečiasi ir fizinuose taškuose ir, panašu, jog tai duoda naudą.

2022-aisias S. Lipnės įmonė uždirbo apie 200 tūkstančių eurų grynojo pelno. Praėjusių metų ataskaita kol kas nėra paskelbta.

Rolandas Mackevičius ir Ieva Mackevičienė. Šios influencerių poros greičiausiai pristatinėti nereikia. Šimtus tūkstančių sekėjų turi abu sutuoktiniai, o praėjusiais metais jie nusprendė imtis ir naujos veiklos. Jie atidarė internetinę parduotuvę careline.lt, kuri prekiauja įvairiomis grožio priemonėmis. Kol kas šis verslas ganėtinai jaunas, todėl apie pelnus galėsime pakalbėti netolimoje ateityje.

Ieva Swan. Dar viena žinoma moteris, kuri išgarsėjo, kai kartu su buvusiu vyru Artūru Swan vystė projektą „Motyvuoti atletai“. Nors pora ir išsiskyrė, I. Swan tik dar labiau išaugino ir taip gausų savo sekėjų būrį, kuris padeda plėtoti ir Ievos verslą.

2022-aisias I. Swan valdoma mažoji bendrija turėjo daugiau nei 80 tūkstančių eurų grynojo pelno.