Pradinis » Naujienos » "Seksas ir miestas" grįžta!

"Seksas ir miestas" grįžta!

"Seksas ir miestas" grįžta!

Ne, niekas nekartos merginų pamėgto serialo "Seksas ir miestas" nuo pat pirmųjų serijų. Nuo šiol ketveriukės nuotykiai trauks žiūrovus į kino teatrus. Pernai didžiajame ekrane pirmą kartą išvydome senstančių ir meilės ieškančių "Cosmopolitan" stiliaus merginų nuotykius, o jau kitais metais galima tikėtis šiuo metu filmuojamo "Sex and The City 2".

Panašu, kad "Seksas ir miestas" mėgina tapti ne tik merginų auditorijai skirtu filmu: antrojoje dalyje išvysime ir vyrų akių džiaugsmą- Penelopę Cruz. Holivudo širdžių ėdikė ir čia atliks tai, ką moka geriausiai- bankininkę vaidinanti aktorė mėgins suvilioti "poną šaunųjį.

Taip pat tvirtinama, kad pamatysime ir JAV paauglių dievaitę Miley Cirus, kuri vaidins jauną Carrie Bradshaw bei senojo Holivudo žvaigždę Lizą Minelli (pastaroji vaidins save, nes yra tokia garsi, kad vaidmenų jai jau nebereikia).

Naujausi komentarai


Komentarų nėra


Įrašyti komentarą
 
Vardas:
Komentaras:
(įrašykite kodą esantį šalia)

Ir vėl Zvonkai  (1)

Surasti lietuvį, kuris pastarosiomis dienomis negirdėjo ir nematė naujausio Zvonkų šeimynos reklaminio triuko turbūt neįmanoma- juk šeimai taip skauda, kad jie sakė žurnalistams...


Vilniaus senamiestyje- pasakos

Vakar, rugsėjo 18-ąją, duris pravėrė pirmasis senamiestyje kino boutique- "Pasaka"...


Fėjų pasakos atvyksta ir į Lietuvą  (1)

Visai Europai apie savo meilę pasakaitei suokęs norvegas Alexander Rybak atvyksta ir į Lietuvą. Eurovizijos nugalėtojas surengs koncertus Vilniuje ir Panevėžyje...


Verka nori pamatyti Vilnių

Į Lietuvą atvyko Ukrainos žvaigždė Verka Serdiučka. Ir atvyko ne bet kaip, o su visu reikalavimų sąrašu...


Pirmą kartą šokio batelius matanti verslininkė Jolanta Uspaskich suksis „Šok su manimi“ aikštelėje!

Viena po kitos atsiskleidė visos TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ poros...