Pradinis » Naujienos » Už dainos plagiavimą Mino gręsia iki 2 metų nelaisvės?

Už dainos plagiavimą Mino gręsia iki 2 metų nelaisvės?

Už dainos plagiavimą Mino gręsia iki 2 metų nelaisvės?

Italų muzikos gerbėjui Mindaugui Mickevičiui-Mino neramios dienos. Jis  kaltinamas įžūliai pavogęs garsaus prancūzų dainininko Charlezo Aznavouro dainą „Tous Les visages De L’amour”.

Laidai  „Žiūrim, ką turim“ Mino tvirtina, jog ši informacija yra klaidinga, ir atkakliai neigia, kad jo ir prancūzų atlikėjo kūriniai galėtų būti tapatūs.

„Mano daina yra originali, ji yra registruota mano vardu. Tai yra du skirtingi kūriniai ir tas puolimas, kaltinamai visiškai neatitinka tikrovės“, – tikina dainininkas Mino.

Tam, kad būtų atskleista visa tiesa, laidos komanda kartu su Mino nuskubėjo į Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūrą (LATGA-A).

„Jeigu teismas pripažintų, kad Mino daina yra svetimos autorystės pasisavinimas, tai gali grėsti net baudžiamoji atsakomybė. Maksimali sankcija yra 2 metai laisvės atėmimo“, – bausmės detales pasakojo LATGA-A atstovė Gerda Leonavičienė.

Anot jos, įrodžius, kad Mino daina yra plagiatas, kaltininkas turėtų susimokėti nemažą piniginę baudą: „Galiu pasakyti tik tiek, kad tai būtų daugiau nei tūkstantis litų“.

Naujausi komentarai


Komentarų nėra


Įrašyti komentarą
 
Vardas:
Komentaras:
(įrašykite kodą esantį šalia)

Apsišaukėliai organizuoja iširusios grupės „Naujieji lietuviai“ koncertus

LNK laida „Kažkas atsitiko“: Lietuvos šou verslo pasaulį drebina skandalas...


Pasaulyje startavo Michaelio Jacksono "This is it!" (VIDEO)  (2)

Šiandien 99-iose pasaulio šalyse startuoja Michaelio Jacksono filmas "This is it!". Dar prieš pasiekdamas kino ekranus filmas jau buvo sensacija...


Sadie Frost uždraudė Siennai Miller dalyvauti jos dukters pasirodyme  (1)

Aktorė Sienna Miller ketino kartu su sužadėtiniu Jude Law dalyvauti jo ir Sadie Frost devynmetės dukros Iris baleto koncerte, tačiau buvusi Jude žmona griežtai uždraudė jai prisijungti prie ...


Kaip Skorpionų gimtadienis virto N. Juškos gimtadieniu?

Pirmadienio vakarą startavo naujas LNK projektas, skirtas po konkrečiu zodiako ženklu gimusių žvaigždūnų gimtadieniams pažymėti...


Kolegas dėl šokių kritikuojantis Algimantas Salamakinas pats prisipažino atsisakęs kvietimo dalyvauti šokių projekte

„Net neabejoju, kad daugelis kolegų labai apsidžiaugtų jei iš manęs už dalyvavimą šokių projekte būtų atimtas mandatas...