Pradinis » Naujienos » Už dainos plagiavimą Mino gręsia iki 2 metų nelaisvės?

Už dainos plagiavimą Mino gręsia iki 2 metų nelaisvės?

Už dainos plagiavimą Mino gręsia iki 2 metų nelaisvės?

Italų muzikos gerbėjui Mindaugui Mickevičiui-Mino neramios dienos. Jis  kaltinamas įžūliai pavogęs garsaus prancūzų dainininko Charlezo Aznavouro dainą „Tous Les visages De L’amour”.

Laidai  „Žiūrim, ką turim“ Mino tvirtina, jog ši informacija yra klaidinga, ir atkakliai neigia, kad jo ir prancūzų atlikėjo kūriniai galėtų būti tapatūs.

„Mano daina yra originali, ji yra registruota mano vardu. Tai yra du skirtingi kūriniai ir tas puolimas, kaltinamai visiškai neatitinka tikrovės“, – tikina dainininkas Mino.

Tam, kad būtų atskleista visa tiesa, laidos komanda kartu su Mino nuskubėjo į Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūrą (LATGA-A).

„Jeigu teismas pripažintų, kad Mino daina yra svetimos autorystės pasisavinimas, tai gali grėsti net baudžiamoji atsakomybė. Maksimali sankcija yra 2 metai laisvės atėmimo“, – bausmės detales pasakojo LATGA-A atstovė Gerda Leonavičienė.

Anot jos, įrodžius, kad Mino daina yra plagiatas, kaltininkas turėtų susimokėti nemažą piniginę baudą: „Galiu pasakyti tik tiek, kad tai būtų daugiau nei tūkstantis litų“.

Naujausi komentarai


Komentarų nėra


Įrašyti komentarą
 
Vardas:
Komentaras:
(įrašykite kodą esantį šalia)

Seimo narį Antaną Nedzinską “suvystė” nauja realybės šou dalyvė?

Seimo narys Antanas Nedzinskas per neseniai vykusį daininko ir prodiuserio Arvydo Martinėno – Vudžio gimtadienį buvo pastebėtas žavios blondinės draugijoje...


Šokių dievas Juračka grįžta  (2)

Visą mėnesį po kaitria Venesuelos saule pramogomis ir darbu besimėgavęs Jurijus Smoriginas į Marijos žemę grįžta jau ateinantį šeštadienį...


LiLo tėvelis bando dukrytę į alkoholikų prieglaudą ištremti

Ir vėl liūdnos dienos atėjo Lohanų šeimynėlei. Kaip visi džiaugėsi, kad pagaliau paauglių kino dievaitė Lindsay Lohan atsigavo po savo tūsų, plotų, vakarėlių ir fiestų...


Vytautas Juozapaitis – Aidos Žiliūtės skonio vyras

Populiariuosiuose „Žvaigždžių duetuose“ susiklostė tradicija įvardyti, kas yra kieno skonio vyras...


Natalija Zvonkė turi konkurentę

Rožinių pūkučių fėjoms "Yvai" atėjo sunkūs laikai: užpakalius visi jau matė, "69 danguje" pasididino papus, taigi net merginų dainavimas (ar jo nebuvimas) jau nieko nenustebina, Zvonkės s...